بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان قزوین
هم‌اکنون 75 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

نشست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مربیان مهدویت خواهر استان

در ابتدا این نشست مدیر بنیاد ضمن تقدیر و تشکر از خواهرانی که در این دوره آموزشی شرکت کرده و موفق به گرفتن گواهی نامه این دوره شدند ، در خصوص ضرورت ارتقاء بخشیدن به آموخته های معارف مهدوی و پاسخگو بودن به سوالات و شبهات مهدوی
نشست بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) با مربیان مهدویت خواهر استان روز یک شنبه تاریخ 99/12/24 در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران کوثر قزوین برگزار گردید .
در ابتدا این نشست مدیر بنیاد ضمن تقدیر و تشکر از خواهرانی که در این دوره آموزشی شرکت کرده و موفق به گرفتن گواهی نامه این دوره شدند ، در خصوص ضرورت ارتقاء بخشیدن به آموخته های معارف مهدوی و پاسخگو بودن به سوالات و شبهات مهدوی و مبارزه فرهنگی با جریانات انحرافی مهدوی ، همچنین اعلام آمادگی مربیان مهدوی در عرصه های مختلف فعالیت های مهدوی ، مطالبی بیان نمودند. سپس حجت السلام والمسلمین نعمتی از مربیان مهدویت استان در خصوص راهکارهای ایجاد انگیزه در مخاطبین و فعالیت های غرب در حوزه مهدویت مطالبی را بیان نمودند و در ادامه آقای خانی معاون آموزشی بنیاد در خصوص آموزش های مجازی وحضوری مربیان مهدویت در سال 1400 جهت توانمند سازی و به روزرسانی اطلاعات مهدوی آنان صحبت هایی ایراد فرمودند. در پایان جلسه گواهینامه پایان دوره "تربیت مربی مهدویت خواهران" با حضور حجت السلام والمسلمین کاظم لو مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اهداء گردید . ضمنا سرکار خانم نجفی از مربیان مهدویت استان به عنوان رابط حوزه علمیه خواهران با بنیاد به حاضرین معرفی گردید.
آخرین ویرایش
در 1399/12/28 10:08

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
33245089- 028
قزوین - خیابان شهدا (سپه) - نبش کوی شیخ الاسلام - دفتر نماینده ولی فقیه در استان
پیامک
30001366